Navigation


Terapeuti proškolení ČADBT v Bobath konceptu

Na tomto místě naleznete seznamy terapeutů, kteří úspěšně absolvovali kurzy NDT Basic a Baby Bobath. Kontaktní údaje poskytujeme pouze o proškolených terapeutech, kteří jsou zároveň  členy ČADBT!!!

NDT BASIC BOBATH

2013

Al-Anani Renata

Bičej Lubomír

Bohmová Karla

Čapková Kateřina

Horáková Gabriela

Hotová Olga

Hurníková Markéta

Mikšlová Iva

Mikulcová Markéta

Novotná Eva

Bc. Petrů Dita

Bc. Podrápská Jana

Rosenbergerová Miroslava

Mgr. Silberová Monika

Šámalová Hana

Šimanovská Alena

Šmídová Renáta

Bc. Tahovská Jana

Mgr. Teplá Petra

Trousilová Adriana

Vdolečková Martina

Veverková Marta

Vízek Jan

Weissmanová Martina

 

2012

Bc. Behúňová Edita

PaedDr. Bunová Barbora

Dostálová Michaela, DiS.

Mgr.Radka Florianová

Bc.Fraňková Veronika

Mgr. Gocová Lucie

Bc. Kolaříková Simona 

Mgr. Koňaříková Pavla,   DiS.

Koutná Martina

Kulošťáková Petra,  DiS.

Krupníková Martina, Dis. 

Bc. Linajová Eliška

Bc. Lisník Rostislav

Mgr. Machačová Adéla, DiS.

PhDr. Nováková Tereza  PhD.

Mgr. Němcová Daniela

Bc. Piovarčiová Mariana

Mgr. Roskolová Marcela

 

Bc. Sobalíková Gabriela

 

Mgr. Strnadová Helena

 

Mgr. Štěpánová Lucie

 

Šulcová Linda

Šibalová Daniela, DiS.

Bc. Vaverová Pavlína

Mgr. Vávrová Lenka

Mgr. Zádrapová Mariana

 

2009

Antoš Miloš, DiS.

Mgr. Zagorová ( Crhová)  Lenka  

Bc. Dragounová Monika 

Mgr. Dvořáková Zuzana  

Eliášová Lenka, DiS.

Hermanová Markéta, DiS. 

Mgr. Tomanová  (Chmurová)  Petra 

Mgr.Jarolímová Marcela 

Mgr. Ježek David 

Bc. Klouček Vít

Kratochvílová Radka, DiS.

Mgr. Kristková Veronika 

Kuncová Jana Bc.

Paprčiaková Monika 

Přívozníková Miroslava

Mgr. Roskol Pavel

Serafinová Věra

Sikorová Zuzana, DiS.

Mgr. et Bc.Zichová (Střelcová) Svatava 

Svačinková Ingrid

Mgr. Ševčíková Ivana

MUDr. Švandová Jana 

Tobiášková Martina

Mgr. Zemánek Tomáš 

 

 

2007

Apriasová Jaroslava

Bérešová Andrea Dft.   

Bc.Brožková Nicol

Dudáková Zuzana

Mgr.Haškovcová Eliška

Mgr.Horáková Dagmar

Mgr.Kelarová Monika

Kovářová  - Bludská Petra DiS.

Bc.Kozelková Hana

PaedDr.Kormanová Anastázia

Bc.Lukovská  Lenka 

Mgr. Málková Michaela

Mekbibová Soňa

Mgr.Michalová Lucie

Bc.Kozelková Hana

PaedDr.Kormanová Anastázia

Krestová Lucie DiS.

Kuldová Kateřina, DiS.

Bc.Lukovská  Lenka 

Mgr. Málková Michaela

Mekbibová Soňa

Mgr.Michalová Lucie

Mirovská Dagmar 

Mgr. Robenková Hana     

Śližová Martina

Bc.Schönová Veronika

Mgr. Sysalová Renáta

Mgr.Tesnerová Jana  

Toncerová Jana

Mgr. Vaňková Silvie

Mgr. Wichrová Simona

  

 

2003

Bachanová (Jůzová ) Lenka

Mgr.  Balogová Miriam

Benešová Eva

Brumovská Monika

Červenková Danuška

Bc. Drlíková Lenka

Eliašová Zuzana

Faltová Věra

Horská Dana

Hrnčárková Libuše

Mgr. Chamrádová Halka

Chovancová Miroslava

Jakešová Květoslava

Jílková Pavlína

Kupková Jana

Niklová Karin

Michalíková Simona

Mikesková Petra

Rosáková Hana

MUDr.Robenková Jana

Sekáčová Gabriela

Šmerdová Alena

Mgr. Švubová Anna

Vaňková (Večeřová) Olga

 

 

 

 

NDT BABY BOBATH 

28.11. - 9.12.2005

Balogová Miriam
Brumovská Monika
Drlíková Lenka
Eliašová Zuzana
Faltová Věra
Horská Dana
Jakešová Květuše
Jarkovská Libuše
Jílková Pavlína
Jůzová Lenka
Kejíková Anna
Michalíková Simona
Mikesková Petra
Nyklová Karin
Rosáková Hana
Sekáčová Gabriela
Šmerdová Alena
Večeřová Olga

 

 

29.6. - 10.7.2009

Apriasová Jaroslava
Bérešová Andrea
Brožková Nikol
Horáková Dagmar
Kovářová Petra
Krestová Lucie
Lukovská Lenka
Kupková Jana
Málková Michaela
Mekbibová Soňa
Michalová Lucie
Mirovská Dagmar
Mgr. Robenková Hana
Schonová Veronika
Mgr. Sysalová Renata
Śližová Martina
Toncerová Jana
Wichrová Simona

 

 

30.5. - 10. 6. 2011
 
Antoš Miloš
Bartoszewicz Dorota
Czerwińska Katarzyna
Dragounová Monika
Mgr. Fišerová Ivana 
Mgr. Tomanová Petra 
Mgr. Jarolímová Marcela 
Kolbrecka Beata
DiS. Kratochvílová Radka 
Michalska Agata
Mgr. Paprčiaková Monika 
Přívozníková Miroslava
Mgr. Roskol Pavel 
DiS. Sikorová Zuzana 
Sokolow Michal
Staszek Agnieszka
Svačinková Ingrid
MUDr. Švandová Jana 
Wiktor Pawel
Mgr. Zemánek Tomáš 
 

 

 

1.12. -12.12. 2014

Bryła Aleksandra Agnieszka

Bunová Barbora

Cembrzyńska Jolanta

Florianová Radka

Gacka Radosław

Kristková Veronika

Krupníková Martina

Kulošťáková Petra

Laskowska Izabela

Linajová Eliška

Mazurkowska Karolina

Němcová Daniela

Nováková Tereza

Prokoschová Světlana

Rupotacka Aleksandra

Schab Anna

Silberová Monika

Strnadová Helena

Szczepan Kinga

Szelleová Hedviga

Šibalová Daniela

Štěpánová Lucie

Šulcová Linda

Walczak Tatiana

Walicka-Bundyra Magdalena

Zádrapová Mariana