KURZ BABY BOBATH - TERMÍN JE V JEDNÁNÍ

Kurz je z důvodu dlouhodobé indispozice lektora přesunut na další rok. Nový termín je v jednání. Po sjednání nového termínu budou přednostně osloveni terapeuté již přihlášeni na původní termín. Kurz je určen pro fyzioterapeuty, ergoterapeuty, logopedy a lékaře, kteří absolvovali základní Bobath kurz (v délce 8 týdnů) a po tomto kurzu mají minimálně 1rok praxe – ideálně s kojenci. Přednost mají terapeuti, kteří se z kapacitních důvodů nedostali na předešlé Baby Bobath kurzy. Z tohoto důvodu je k přihlášení nutno uvést, ve kterém roce jste absolvovali svůj základní kurz a kde a také informaci, kdo byl hlavním lektorem tohoto kurzu.

Termín konání
Kurz je z důvodu dlouhodobé indispozice lektora přesunut na další rok (2021). Nový termín je v jednání. Po sjednání nového termínu budou přednostně osloveni terapeuté již přihlášeni na původní termín.

Cena pro
nečleny a pasivní členy ČADBT (platí příspěvky, neúčastní se členských schůzí): 20 000,-Kč
aktivní členy (zaplatili členský příspěvek za rok 2019 a zúčastnili se členské schůze 18.5.2019 v Břeclavi): 15 000,- Kč
(v roce 2020 bude členská schůze 23.5.2020 v Dětském rehabilitačním stacionáři v Ostravě - Porubě. Kdo se jí účastní, může využívat výhod aktivních členů - výhodnější ceny kurzů pořádaných ČADBT): 
Kurzovné je třeba zaplatit do 15.4.2020. Detaily k platbě obdrží přijatí zájemci na email.

Stravování
Káva, čaj a drobné občerstvení jsou v ceně kurzu. Obědy je možné si objednat ve stacionáři a účastníci si je hradí sami. Aktuální jídelníček bude oznámen až těsně před kurzem.

Ubytování a doprava
Účastníci si zařizují a platí sami. V případě zájmu je možné dodat seznam prověřených ubytovacích kapacit v okolí.

Co s sebou
Pohodlné oblečení a přezutí, psací potřeby, panenku, kterou jste si ušili nebo obdrželi na základním kurzu. Pokud nemáte a máte o ni zájem můžete si zakoupit na místě.

O definitivním přijetí do kurzu budete informováni mejlem nejpozději do 31.1.2019. O tom, zda budete na kurz přijati rozhoduje datum, kdy se přihlásíte a rok, ve kterém jste absolvovali základní kurz.
Případné dotazy posílejte na email: BabyBobath2020@gmail.com

Školitel

Kde se kurz koná?

Dětský rehabilitační stacionář
Ukrajinská 1524, Ostrava

Kontaktní údaje

Infolinka: +420775945687

E-mail: BabyBobath2020@gmail.com
Cena: 15,000 Kč
Maximální počet účastníků:
24
Přihlášených účastníků:
0
Termín:
29.09.2020
  • Certifikát absolventa
  • Všechny vyukové materiály
  • Občerstvení během kurzu
  • Výukové pomůcky