Plánování a intervence u dětí s DMO GMFCS IV-V ve věku 2-7 let KURZ JE NAPLNĚN!

Kurz je určen pro fyzioterapeuty, ergoterapeuty, logopedy a lékaře. Všechny zájemce, kteří nám již napsali na náš e-mail již máme zapsány a počítáme s nimi. Zde se již hlásit nemusí.

KURZ JE JIŽ NAPLNĚN !
 
Kurz se bude konat v termínu 1. - 3.6.2022 ve výukové místnosti Dětského rehabilitačního stacionáře (Ukrajinská 1534, Ostrava-Poruba, 70800).
Náplní kurzu bude teoretická část věnovaná dětem  s DMO GMFCS IV. - V. - vývoji, problémům způsobeným neurologickým deficitem, problémy přidruženými, strategiemi zabezpečení kompenzačními pomůckami, strategiemi a cíli terapie u těchto dětí, možnými přístupy a metodami. Dále bude součástí každého dne praktická část v malých skupinkách s dítětem s touto diagnozou. Následně se bude praktická část rozebírat, zpětně hodnotit, aby si účastníci odvezli co nejvíce praktických zkušeností do svých praxí. 
 
Cena
Aktivní členové ČADBT 2000,-
Pasivní členové ČADBT 4000,-
Nečlenové 7000,-
Platbu zašlete nejpozději do 13.5.2022.
 
Lektoři
Miriam Pollitt, PhDr., MP. Paní Pollitt pracuje jako Neuro Paediatric Physiotherapist v Anglii.
Petra Mikesková Gurd, PhDr., MP, Bobath lektor. Paní Mikesková Gurd pracuje v Bobath centru v Anglii.
 
Stravování
Káva, čaj a drobné občerstvení jsou v ceně kurzu. Na oběd bude vyhrazena pauza cca hodinu, oběd si zajišťuje každý sám. Je možné si samostatně objednat dovoz jídla, nebo je k dispozici mokrovlnná trouba pro ohřátí jídla.
 
Program
Začátek bude každý den v 9:00 hodin, konec kurzu pak každý den v 16:15. Poslední den bude konec o něco dříve. Od 10:00 do 11:00 budou každý den praxe s dětmi. V ostatním čase pak budeme řešit problem solving videa, analýzy, klinické uvažování, Bobath koncept jako clinical reasoning přístup, práce ve skupinách, hands on/hands off transfers, vliv senzoriky a CVI na participaci, jak využít potenciál dítěte, AAC a její včasné začlenění do intervence z transdisciplinárního pohledu a teoretické přednášky.
 
Ubytování a doprava 
Účastníci si zařizují a platí sami.
Kurz bude probíhat v češtině.
 
Přihlášky a dotazy zasílejte na email info@cadbt.cz. Telefonní kontakt prosím nepoužívejte.
 
 
 

Kde se kurz koná?

Dětský rehabilitační stacionř
Ukrajinská 1534, Ostrava

Kontaktní údaje

Infolinka: +420123456789

E-mail: info@cadbt.cz
Cena: 4,000 Kč
Maximální počet účastníků:
25
Přihlášených účastníků:
1
Termín:
01.06.2022
  • Certifikát absolventa
  • Všechny vyukové materiály
  • Občerstvení během kurzu
  • Výukové pomůcky