Zájemci o další kurz GMA (vyšetření dle prof. Prechtla)

Zájemci budou zařazeni do dalšího kurzu (termín zatím není) a případně osloveni jako náhradníci na letošní kurz v říjnu.

Nabízíme možnost zapsat se do seznamu zájemců na další kurz Vyšetření dle prof. Prechtla (GMA).  Zájem o kurz je velký a letošní je již naplněn. Zájemci, kteří se zde online přihlásí budou vedeni jako zájemci o kurz další a osloveni také v případě, že by se letošního kurzu v říjnu někdo z již přihlášených kurzistů nemohl zúčastnit.

Termín dalšího kurzu zatím není znám a není ještě ani v jednání s lektorem neboť neproběhl ještě kurz letošní. Všechny přihlášené oslovíme ve chvíli, kdy bude termín domluven e-mailem (pravděpodobně v příštím roce).

Uvedená cena je cena pro zájemce, kteří nejsou členy ČADBT.  Ceny pro členy i nečleny ČADBT by měly zůstat podobné jako nyní. Mohou se mírně změnit dle růstu cen obecně a v rámci výše příspěvku od ČADBT pro aktivní členy. Cenu ale budeme pevně stanovovat až ve chvíli, kdy bude s lektorem dojednán termín dalšího kurzu. Vše pak bude vyvěšeno zde na stránkách, včetně podrobných informací ke kurzu.

V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailu info@cadbt.cz.

Kde se kurz koná?

Kontaktní údaje

Infolinka: 123456789

E-mail: info@cadbt.cz
Cena: 9,800 Kč
Maximální počet účastníků:
25
Přihlášených účastníků:
25
Termín:
01.01.2024
  • Certifikát absolventa
  • Všechny vyukové materiály
  • Občerstvení během kurzu
  • Výukové pomůcky