Jak se stát členem

Členem Asociace se může stát fyzioterapeut, ergoterapeut, logoped nebo lékař.  Je potřeba úspěšně absolvovat základní kurz NDT Basic Bobath a  podle stanov EBTA obdrží CERTIFIKÁT BOBATH TERAPEUT . Poté je nutné vyplnit přihlášku do Asociace, kterou účastníci kurzu obdrží po složení závěrečných praktických zkoušek. Nebo přihlášku vyplnit zde na stránkách, pokud se rozhodnete později během své praxe a výhody poskytované ČADBT Vám v praxi pomohou. Po přihlášení Vám přijde potvrzovací email se všemi podrobnostmi.

Pro čerpání výhod ČADBT je potřeba být AKTIVNÍM ČLENEM.  Tím se stáváte po přihlášení do ČADBT, uhrazení poplatku 500,- na účet ČADBT  (35-3882920207/0100) a účastí na členské schůzi, která se koná jednou za rok a je avizována na těchto stránkách. Členský poplatek je potřeba zaplatit vždy do termínu, který každoročně uveřejňujeme zde na stránkách.

Pokud tyto podmínky splníte, je možné žádat o příspěvky na odborné kurzy, workshopy a konference týkající se dětí s DMO, problematiky a výzkumu souvisejících s DMO nebo dětské rehabilitace.  Pokud se jedná o příspěvek na konferenci, sympozium či workshop, podmínkou pro čerpání příspěvku je krátký vstup na chůzi, kde seznámíte ostatní členy s tématem a zajímavými poznatky z této akce.

V rozhodování o aktivním / pasivním členství a výši příspěvku má konečné rozhodnutí Výkonný výbor asociace.

Dále je pro členy přístupná výpujčka pomůcek, jejichž seznam najdete zde na stránkách  i s podmínkami a výpujčním formulářem. 

Výhodou pro aktivní členovy je také uveřejnění jejich jména v seznamu členů na našich stránkách, kde mohou prezentovat svou ambulanci, poskytnout na sebe kontakt a popis své odbornosti a zaměření. Každý terapeut má svůj osobní profil, který si spravuje.  Na osobním profilu je možno uveřejnit množství informací, které specifikují vaše zaměření a tím pacienty lépe navedete při hledání. Klienti či kolegové Vás pak snadno vyhledají, když budou hledat terapeuta ve svém kraji nebo okolí a mohou Vás kontaktovat. 

 

Aktuální dění v ČADBT

26. 04. 2024.
Členská schůze pro rok 2024 !

Termín členské schůze je 26.4.2024.

ČTĚTE VÍCE >
21. 11. 2022.
Výroční zpráva ČADBT 2021

Výroční zpráva ČADBT 2021

ČTĚTE VÍCE >
13. 11. 2022.
Členská schůze 2023

Členská schůze se uskuteční 19.5.2023.

ČTĚTE VÍCE >